KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş.´ya (Bu metinde "Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş." olarak kullanılacaktır) aittir.

Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://marge.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://marge.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş. internet sitesini ziyaret eden ve Marge Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - MARGE Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi