KURUMSAL

Değerler

Bir toplulukta ortak değerlerin paylaşılması güçlü bir kültür yaratır. Şirketlerin başarısı ardında yatan ve onları benzerlerinden farklı kılan öğelerin başında kurumsal kültür gelir. Şirketimizde davranışlarımıza ve kararlarımıza yön verecek birtakım değerler ön plana çıkmaktadır. Bu değerler herhangi bir konu ile ilgili karar verirken veya harekete geçerken bize doğru yolu gösterir.İşimizi ilgilendiren birden fazla seçenek ile karşı karşıya kaldığımızda, bu seçeneklerden hangisinin şirket değerlerine paralel olduğunu sorgularız. Böylece doğru olan seçeneği bulabiliriz. Değerlerimiz, bizi birbirimize yakınlaştıran ve bağlayan bir güç görevi görmektedir.


 

Birliktelik ve Heyecan

Yapılan herhangi bir iş, hiçbir zaman tek kişilik bir çalışma olmayacaktır. Aynı hedefe koşan ve birbirinin çabalarına saygı duyan insanların işbirliğiyle tanımlanacak bir ekip çalışması olup, bizim için herkes önemlidir.


 

Sürekli Yenilenme Arzusu

Hayatta hiçbir şey sabit değildir; değişiklik dışında. Hepimiz değişim yaratma isteği ile çalışırız.


 

Dinamizm

Günümüzün ekonomik ve rekabet koşulları, kalıcı büyümeyi sağlamak için, hızlı ve çevik olmayı gerektirir. Karar ve aksiyonlarımızda kaliteden feragat etmeden hızlılık ve çevikliğe önem veririz.


 

Sorumluluk Alma ve Başkasına Sorumluluk Verme İsteği

Çalışanlarımız sorumluluk almayı ve vermeyi bir yük olarak görmezler. Bizim için bu, bir ayrıcalık ve görevdir.

Hata yapmaktan çekinmemek ancak aynı hatayı tekrar etmemek, şirket yönetmelik ve kurallarına göre hareket etmek en önemli hedefimiz olmalıdır.

©2017 - MARGE Araştırma Geliştirme ve Mühendislik A.Ş.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi